Nowosci #########

 

                                                              

siberian huskyhistoriawystawyszczenietamiotyfoto galerialinkikontaktksiega gości#########

Przez wiele lat mieszkały z nami różne zwierzęta. Były papużki, kanarki, żółw i króliczki. Jednak do szczęścia brakowało nam psa. Po burzliwych dyskusjach, podjęliśmy ważną decyzję. 

W marcu 2001 roku zamieszkała z nami suczka rasy Husky: ASZA Gorczański Wędrowiec. Mała puszysta, czarno-biała kuleczka o figlarnych oczach podbiła nasze serca. Zafascynowani tą piękną i szalenie inspirującą rasą rozpoczęliśmy jej hodowlę. W 2002 roku zarejestrowaliśmy w Związku Kynologicznym przydomek "Sądeckie Pieszczochy". W tym samym roku, jesienią, urodził się pierwszy miot w naszej hodowli, a w nim 7 ślicznych maluchów. Z tego miotu pochodzi BAJKA, którą postanowiliśmy zostawić dla siebie.

Obecnie mieszkają z nami 4 suczki: Asza, Bajka oraz jej dwie córki Fama i Hesperos. W 2006 roku do naszego stadka dołączył piesek Oumiak's Bay Of Passion "Szejk".

Psy są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny, wszystko cokolwiek planujemy zaczyna się od pytania: czy można z psami ? :-)

W pracy hodowlanej kierujemy się przede wszystkim jakością szczeniąt. Staramy się tak dobierać partnerów dla naszych suczek, aby szczenięta były zdrowe,  o wspaniałych charakterach. Staramy się również, aby szczenięta trafiały do odpowiedzialnych opiekunów. Cieszymy się bardzo, jeżeli nabywcy naszych szczeniąt utrzymują z nami kontakt, chwalą się osiągnięciami swoich pociech, przesyłają zdjęcia i są z psiakami tak szczęśliwi jak my!

 

webdesign