Nowosci #########

                                                              

siberian huskyhistoriawystawyszczenietamiotyfoto galerialinkikontaktksiega gości#########2 października 2013 roku FAMA Sądeckie Pieszczochy i Playmor's A League Of His Own zostali rodzicami 7 ślicznych szczeniąt. W miocie jest 5 suczek i 2 psy.21.05.2013 roku na świat przyszła śliczna czarno-biała córeczka HESPEROS Sądeckie Pieszczochy i Playmor's A League Of His Own. Ma na imię SHALIMAR.12 lipca 2012 roku urodziło nam się 8 ślicznych szczeniąt. W miocie jest 6 piesków oraz 2 suczki. Rodzicami zostali: FAMA Sądeckie Pieszczochy oraz Playmor's A League Of His Own.Dnia 6 grudnia 2010 roku na świat przyszło 6 szczeniąt. Rodzicami zostali: FAMA Sądeckie Pieszczochy
oraz Winterfrost's PEGASO. Wszystkie nasze szczenięta z miotu "L" znalazły się w nowych rodzinach na Słowacji, we Francji, Anglii i w Polsce.Dnia 1 kwietnia 2010 w naszej hodowli przyszły na świat długo oczekiwane szczenięta. Rodzicami zostali: Ch.
HESPEROS Sądeckie Pieszczochy oraz Int.Ch., Multi Ch. Oumiak's BAY OF PASSION.

                     

10 grudnia 2007 roku na świat przyszły pierwsze szczenięta naszej Championki FAMY Sądeckie Pieszczochy. W miocie jest 6 suczek i jeden piesek o umaszczeniu srebrno-białym oraz szaro-białym. Ojcem szczeniaków został przepiękny pies Int.Ch., Multi Ch., Mł. Zw. Świata 2006, Zw. Klubu Hiszpanii 2007 Winterfrost's PEGASO.

                     

12 listopada 2006 roku urodziły się szczenięta z zagranicznego krycia BAJKI Sądeckie Pieszczochy psem Int.Ch. Kristari's FIRELITBYCHIPSAHOY. Wszystkie 6 suczek i 4 pieski znalazły juz nowe domy i z niecierpliwością czekamy, aż pojawią się na wystawowych ringach.

                         

18 czerwca 2005 roku przyszły na świat pierwsze szczenięta BAJECZKI - 7 suczek i 2 pieski. Na ojca szczeniąt wybraliśmy młodego psa Arktogea SWEETY "Paco", który zdobył już zaszczytny tytuł International Champion.

                          
 
17 kwietnia 2004 roku ASZA po raz drugi została mamą. Urodziło się 9 prześlicznych szczeniąt (5 suczek i 4 psy), których ojcem został rewelacyjny pies pochodzący ze Słoweni Int.Ch., Ch.Pl., Ch.Rosji, Mł.Ch.Pl., Zw.Pl., Mł.Zw.Pl. EXPLORER BEAR Hydrargium.21 listopada 2002 roku ASZA Gorczański Wędrowiec po raz pierwszy została mamą. Urodziło się 7 prześlicznych szczeniąt po skojarzeniu m. ASZA i o. Int.Ch. DRAGON Errot. Z tego miotu pochodzi BAJKA, którą postanowiliśmy zostawić w naszej hodowli.

webdesign